درایر تبریدی میکروپور مدل IS

mke dryer - درایر تبریدی میکروپور مدل IS
درایرهای تبریدی میکروپور مدل IS سری MKE

درایرهای تبریدی میکروپور مدل IS سری MKE

درایر تبریدی یا درایر کمپرسور میکروپور (Mikropor) را می توان درشمار دستگاه هایی قرار داد که با استفاده از آن می توانید کیفیت هوایی که از آن استفاده می کنید را بالا ببرید، در واقع استفاده از این دستگاه برای تمامی آب و هوا هایی که وجود دارند مناسب می باشد،هنگامی که از آن استفاده می کنید چنانچه رطوبت و یا آلودگی در هوای محیط وجود داشته باشد باعث می شود بر روی محصول نهایی که از درایر خارج می شود تاثیرگذار باشد.

درایر ها در دو نوع تبریدی و جذبی قابل استفاده می باشند در ادامه به توضیح در مورد داریر تبریدیمیکروپور مدل IS سری KES خواهیم پرداخت.

مزایای استفاده از درایر تبریدی

  • افت فشاری که به وجود می آید باعث می شود در مصرف انرژی و بسیاری از هزینه های مربوط به آن صرفه جویی شود.
  • شروع سریع و زمان واکنش باعث تولید محصول اضافی خواهد شد.
  •  بهتر است به این نکته توجه داشته باشید که هرکدام از درایرها دارای طراحی ها و اجزای مخصوص به خود می باشند.
  • زمانی که از درایر استفاده می کنید لازم نیست نگران مصرف انرژی باشید چراکه این دستگاه ها بسیار کم مصرف می باشند.
  • کمپرسورهای مبرد به عنوان کم ترین مصرف ترین دستگاه ها، دارای بهترین مصرف انرژی در برابر انواع خشک کن های موجود می باشند.
  • سوییچ های فشاری باعث می شوند موتور فن کندانسور انرژی ذخیره کند و یا اینکه در شرایط مطلوب به کار خود ادامه دهد.
  • درایر نه تنها یک خشک کن بلکه وسیله ای کاربردی برای تصفیه هوا می باشد که هوا را به صورت یکپارچه و مطابق با ۱.۴.۱ as per ISO 8573:2010 تصفیه می کند.

برنامه های کاربردی استفاده از درایر

میکروپور  را می توان شامل طیف گسترده ای از محصولات دانست که با قیمت مناسب و برنامه هایی کاربردی تمامی محصولات مورد نیاز برای تصفیه و پالایش هوا را در اختیار کاربران خود قرار می دهد.

تولید موادغذایی، لبنیات، کارخانه های لبنی، گیاهان شیمیایی، هوای خالص، داروسازی، تصفیه هوا و تکنولوژی تمیزکردن اتاق، عکس های مربوط به حوزه پزشکی، رنگرزی، بسته بندی، اپتیک، شن و ماسه، انفجار و شلیک، تولید میکروچیپ، کارهای عمومی مربوط به هوا و بسیاری از موارد دیگر حوزه هایی هستند که در آن ها می توان از این دستگاه بهره گرفت.

نحوه عایق بندی و مدار مبرد سری MKE

میکروپور از گاز مبرد R134a که با محیط زیست سازگاری دارد در خشک کن های خود استفاده می کند. استفاده از این گاز بدین خاطر است که می تواند در درجه حرارت های پایین و بالا عملکرد مناسبی داشته باشد، هم چنین R134a در برابر انواع نمونه های موجود خاصیت ترمودینامیکی مناسبی دارد که باعث می شود در فشارهای بسیار پایین نیز کارایی خود را به خوبی انجام می دهد.

خشک کن های میکروپور دارای R-134a می توانند کارایی خود را در درجه حرارت بالا نیز حفظ کنند. مهندسان میکروپور نیز با اضافه کردن  قدرت اضافی به مبدل های گرما باعث می شوند درایر دارای سیستم عایق کاری خارق العاده ای باشد.

این مدل از خشک کن های میکروپور نقاط شبنم ثابتی را در همه ی محدوده های مربوط به جریان های مختلف تامین می کنند، در نتیجه با این تکنولوژی درایر تبریدی برای محیط های بزرگ تر نیز قابل استفاده خواهد بود.

کنترل کننده های دیجیتال

کنترل کننده هایی که در این دسته قرار می گیرند شامل کنترلر دیجیتال Digi-Pro می باشد که در MKE23-MKE3915 استاندارد است

و دیگری کنترل کننده دیجیتالی ESD نام دارد که آن هم در  MKE5085-MKE12500 استاندارد می باشد.

۱- کنترلر دیجیتال Digi-Pro

میکرو پور اقدام به تولید نسل جدیدی از درایرهایی با این نوع کنترلرها کرده است. با وجود این کنترلرها درایر موردنظر دارای عملکرد، دینامیک و ظاهر بسیار مناسب و عالی خواهد بود، هم چنین این کنترلرها به کاربران خود اجازه می دهند که تنظیمات و دسترسی راحت تری با استفاده از لمس انگشت خود برروی دستگاه داشته باشند، از دیگر ویژگی های موجود در درایر تبریدی دارای این نوع کنترلر می توان به صفحه نمایش چندمنظوره برای نمایش هرچه دقیق تر نقاط شبنم و کد هشدار دهنده ی درایر اشاره کرد.

ویژگی های کنترلر دیجیتال Digi-Pro موجود در درایر تبریدی

با استفاده از آن ها می توان به نقطه شبنم نظارت داشت و هم چنین حالت صرفه جویی در مصرف انرژی را نیز مشاهده کرد،صفحه نمایش بازه ی دوره ای، گزارش وضعیت درایر، انتخاب درجه حرارت، زمان سنج و…. از جمله ی ویژگی هایی می باشند که با استفاده از این کنترلر قابل مشاهده اند

mke dryer 2 - درایر تبریدی میکروپور مدل IS

mke dryer 3 - درایر تبریدی میکروپور مدل IS

۲- کنترلر دیجیتال ESD

درایر تبریدی دارای این نوع از کنترلر دیجیتال دارای مزایای زیادی از نظر اقتصادی و قابلیت های هشداری می باشد. این خشک کن ها معمولا برای فشرده سازی هوا بسیار کارآمد می باشند ،هم چنین با مهندسی ویژه ای که به کاررفته است می توان سطح انرژی مصرفی را بسیار کاهش داد.

از دیگر مزایای ESD این است که این کنترلر به تکنیسین ها این امکان را می دهد تا بسیاری از پارامترها و راهنمایی هایی که در دستگاه برای رفع مشکلات مختلف وجود دارند را به راحتی شناسایی نمایند،مفید بودن این دستگاه زمانی مشخص می شود که درایر در حال کارکردن می باشد اما هوایی به آن وارد نمی شود، این کار را بسیاری از شرکت ها در شب ها، آخر هفته ها و روزهای تعطیلی که شرکت و مراکز تعطیل می باشند انجام می دهند و دستگاه درایر خود را خاموش نمی کنند. درواقع ESD با خاموش کردن به موقع دستگاه در بسیاری از هزینه های مربوط به انرژی صرفه جویی خواهد کرد.

طراحی فشرده

خشک کن هایی که توسط میکروپور ساخته می شوند  هنگام استفاده نیز فضای کمی را به خود اختصاص خواهند داد، دو فیلتری که در ساختار این خشک کن ها مورد استفاده قرار گرفته است یک مزیت بزرگ  می باشد، چراکه این فیلترها موجب صرفه جویی در زمان های کاری خواهند شد. هم چنین امکاناتی که در دستگاه مورد استفاده قرار گرفته اند باعث شده که سایز دستگاه متناسب باشد و به راحتی بتوان آن را جابه جا کرد.

استاندارد بودن مبدل حرارتی صفحه آلومینیومی

منظور این است که ساختار این مبدل آلومینیومی به گونه ای طراحی شده است که افت فشار در آن بسیار پایین می باشد و سطح انتقال حرارت در آن زیاد. از دیگر ویژگی  می توان به ضخامت ورق آلومینیومی اشاره کرد که نازک می باشد، بهینه سازی جداکننده آب و وجود دیواره های ضخیم استوانه ای از دیگر ویژگی های آن هستند که می توان به آن ها اشاره کرد.

فیلترهای هوای فشرده شده ی  Zero clearance با کارایی بالا

با استفاده از فیلتر دارای عنصر X  (مناسب برای حذف آب) می توان ذراتی که حداکثر ۱ میکرون ستند  ه را از بین برد، درحالی که از فیلتر دارای عنصر Y (مناسب برای حذف روغن) می توان برای از بین بردن ذرات روغن کمتر از ۰.۰۱ ppm استفاده کرد.

دسترسی آسان اجزای خنک کننده ی درایر به گونه ای قرار گرفته اند که تنها در چند ثانیه و بدون باز کردن هیچ گونه پیچ و مهره ای تنها با استفاده از دسته های پلاستیکی که برروی بدنه قرار گرفته اند می توان به آن ها دسترسی داشت، هم چنین تکنیسین ها می توانند در کوتاه ترین زمان بدون باز کردن هیچ بستی در زمان خود صرفه جویی کنند.

mke dryer 8 - درایر تبریدی میکروپور مدل IS

mke dryer 7 - درایر تبریدی میکروپور مدل IS

طراحی  Zero clearance به تکنیسین ها این امکان را می دهد که تعویض آن ها را در مدت زمان کوتاهی انجام دهند. درواقع طراحی که مهندسین میکروپور از خشک کن ها ارایه می دهند براساس بازخوردهایی است که از مهندسان و تکنیسین های فعال در این زمینه دریافت می کنند. درنتیجه این طراحی ها باعث شده است که خشک کن های تولیدی این برند بسیار منحصر به فرد باشند.

اطلاعات و مشخصات فنی درایرها در فایل PDF زیر قرار گرفته است

تاو کمپرسور یدک

در معرفی این محصول سعی شد راهنمایی ها و اطلاعات مربوطه مورد بررسی قرار گیرد در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر برای استعلام قیمت و خرید آنلاین با شماره های ذیل با ما ارتباط برقرار نمایید.

۰۹۱۴۶۵۲۰۷۲۵ – ۰۴۱۳۲۶۷۱۸۹۳

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.