تله آبگیر میکروپور (Water Seprators)

هوای فشرده پس از خروج از کمپرسور درایه مقادیری از ذرات روغن و رطوبت است ، برای حذف بخار آب و ذرات روغن که در هوای فشرده موجود می باشد از تله آبگیر یا واتر ترپ (Water Separator) استفاده می گردد . میکروپور با طراحی فوق العاده خود توانسته حجم زیادی از بازار هوای فشرده را به خود اختصاص دهد،با وجود استفاده از تکنولوژی روز و کیفیت بالا قیمت تله آبگیر میکروپور مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

در ادامه به معرفی تله آبگیرهای میکروپور  سری GWS و FWS خواهیم پرداخت 

مشخصات فنی عمومی انواع  تله آبگیر

  • حداکثر دمای کاری ۸۰ درجه سانتیگراد
  • حداقل دمای کاری ۱.۵ درجه سانتیگراد
  • افت فشار نامی ۵۰ MBAR
  • سایز اتصال از ¼ اینچ تا ۳ اینچ
  • ظرفیت دبی از ۲۵ متر مکعب بر ساعت تا۱۴۰۰۰ متر مکعب بر ساعت
  • حداکثر فشار کاری ۱۶ بار

gws - تله آبگیر میکروپور (Water Seprators)

Water Separator G Series 1 - تله آبگیر میکروپور (Water Seprators)
جدول ضرایب تله آبگیر رزوه ای میکروپور سری GWS

  تله آبگیر میکروپور سری GWS رزوه ای

در این محصول به معرفی و مشخصات فنی رطوبت گیر صنعتی میکروپور پرداخته شده است ، این محصول جهت از بین بردن حجم عظیمی از روغن و رطوبت موجود در هوای فشرده و گاز های صنعتی طراحی شده استمیکروپور با استفاده از مکانیزم سانترفیوژ یا گریز از مرکز در رطوبت گیر میکروپور در عمل حذف ذرات بخار و رطوبت باعث؛ راندمان بیشتر، افت فشار پایین تر و مصرف انرژی کمتری شده است . رطوبت گیر صنعتی میکروپور سری GWS از سایز ۱/۴  تا ۳ اینچ و از دبی ۲۵ متر مکعب در ساعت تا ۲۲۰۰ متر مکعب در ساعت موجود می باشد ، از دیگر ویزگی های این نوع از تله آبگیر میکروپور می توان به استفاده از رنگ کوره ای (الکترواستاتیک) در داخل و خارج از بدنه و همچنین وجود اتودرین ( شیر اتوماتیک ) در قسمت انتهای تله آبگیر اشاره کرد.

Water Separator G Series - تله آبگیر میکروپور (Water Seprators)
نقشه و اندازه ابعاد تله آبگیر رزوه ای سری GWS

جدول مشخصات فنی تله آبگیر میکروپور سری GWS

gws table - تله آبگیر میکروپور (Water Seprators)

Water Separator f Series - تله آبگیر میکروپور (Water Seprators)

  تله آبگیر میکروپور سری FWS فلنج دار

تله آبگیر فلنج دار میکروپور سری FWS جهت جداسازی و از بین بردن ذرات آب و روغن موجود در هوای فشرده شده خروجی از کمپرسور هوای پیستونی و اسکرو با ظرفیت های مختلف طراحی و ساخته شده است ، این تله آبگیر به صورت گریز از مرکز یا همان سانتریفیوژ عمل می کند و باعث افزایش راندمان سیستم و جلوگیری از افت فشار در سیستم هوای فشرده می شود.

تله آبگیر میکروپور سری FWS فلنج دار در سایز های فلنج DN80 تا DN200 و در ظرفیت های مختلف (۲۵۰۰ متر مکعب در ساعت تا ۱۴۰۰۰ متر مکعب در ساعت) موجود می باشد،که موجب شده این تله آبگیر ها جایگاه ویژه ای در صنایع مختلف پیدا کنند.

نکات مهم در هنگام استفاده از تله آبگیر

در هنگام نصب رطوبت گیر صنعتی میکروپور به هیچ عنوان به اتودرین یا شیر تخلیه اتومات ضربه وارد نشود.

لازم به ذکر است که پوسته رطوبت گیر صنعتی میکروپور، هم از داخل و هم از خارج توسط یک لایه رنگ اپوکسی ضد خوردگی پوشانده شده است.

رطوبت گیر صنعتی توانایی حذف ۱۰۰ درصد ناخالصی های خروجی از کمپرسور را نداشته، برای همین تله آبگیر برای جذب ذرات درشت آب و روغن تا حداکثر ۲۰ میکرون قابل استفاده  است و برای مقادیر پایین تر از این مقدار به عنوان مکمل، در کنار سایر اجزاء ماننده سیستم فیلتراسیون و درایر انجام وظیفه می کند.

Water Separator F Series 1 - تله آبگیر میکروپور (Water Seprators)
جدول ضرایب تله آبگیر فلنج دار میکروپور سری FWS

جدول مشخصات فنی تله آبگیر میکرو پور سری FWS فلنج دار

Water Separator F Series 1 1 - تله آبگیر میکروپور (Water Seprators)

تاو کمپرسور یدک

در معرفی این محصول سعی شد راهنمایی ها و اطلاعات مربوطه مورد بررسی قرار گیرد در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر ، استعلام قیمت و خرید آنلاین با شماره های ذیل با ما ارتباط برقرار نمایید.

۰۹۱۴۶۵۲۰۷۲۵ – ۰۴۱۳۲۶۷۱۸۹۳

 

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.