معرفی میکرو فیلتر های هوای فشرده میکروپور سری G

g series 4 - معرفی میکرو فیلتر های هوای فشرده میکروپور سری G
معرفی میکرو فیلتر های هوای فشرده میکروپور سری G

g series - معرفی میکرو فیلتر های هوای فشرده میکروپور سری G

میکرو فیلتر های هوای فشرده «میکروپور» برای تأمین کلیه نیازهای تصفیه هوای فشرده طراحی شده اند. این فیلترهای هوا با تاب آوری بیشتر، راندمان بالاتر با کمترین افت فشار و گزینه های انتخابی بیشتر برای اندازه پورت ها، راحتی بیشتری را برای کاربران نهایی ارائه می دهند.

فیلتراسیون میکرو فیلتر های هوای فشرده

به دلیل استفاده از تکنیک چین دار کردن عمیق میکرو فیلتر، وسعت این فیلترها به طور قابل توجهی افزایش یافته است که منجر به تصفیه بهتر و ظرفیت نگهداری بیشتر ذرات آلوده می گردد.

میکرو فیلتر های هوای فشرده «میکروپور» که برای حذف آلودگی در مسیر جریان هوای فشرده هوا طراحی شده اند، عملکرد قابل اعتماد و ارائه انرژی کار آمد را تضمین میکند.

ویژگی های میکرو فیلتر های هوای فشرده

میکرو فیلتر های هوا دارای چهار درجه کار آمد هستند که حتی آلاینده هایی به ریزی ۰.۰۱ میکرون  را در فشار ۲۹۰ psi  (معادل ۲۰  بار) از بین می برند. (اندازه لوله ها ۴/۱ به ۳  ( NPT/BSP. تخلیه خودکار شناور محافظت شده (با قطر سوراخ های ۲ میلی متری) موجود در این دستگاه، برای حذف بهینه و قابل اعتماد آلاینده های مایع کاملا استاندارد است.

این میکرو فیلتر ها دارای پرداخت آلومینیوم یکپارچه با تخلخل صفر و روکش با دوام پودر اپوکسی هستند و پوشش داخلی آنها  در برابر خوردگی مقاومت دارد و لذا عمر طولانی میکند. قطعات فیلتر برای پاسخگویی به نیازهای خاص عمکرد دستگاه پیکربندی شده اند. فیلترها با استاندارد PED مطابقت دارند و مطابق با استانداردهای مربوط به ISO 8573 عمل می کنند. فیلترها ممکن است مجهز به فشارسنج تشخیصی باشند تا تصفیه به خوبی انجام گیرد و در انرژی صرفه جویی گردد.

بیشتر بخوانید  معرفی انواع واحد هواساز کمپرسور اسکرو

وجود چنین شاخصه هایی همیشه برای میکرو فیلتر های هوای فشرده «میکروپور» توصیه می گردند.

ضریب تصحیح میکرو فیلتر های هوای فشرده

برای دست یافتن به حداکثر سرعت جریان، «سرعت جریان» فیلتر مورد نظر را –که در بالای جدول آمده است- در «ضریب تصحیح» مرتبط با «فشار عملکردی» ضرب کنید.

g series 6 1024x438 - معرفی میکرو فیلتر های هوای فشرده میکروپور سری G

جدول مشخصات فنی میکرو فیلتر سری G

g series 5 1024x858 - معرفی میکرو فیلتر های هوای فشرده میکروپور سری G

تذکرات درباره میکرو فیلتر های هوای فشرده

  1. درجه A نباید در شرایط اشباع روغن کار کند
  2. اجزاء درجه A باید متناسب با برنامه ها بطور دوره ای جایگزین شوند اما حداقل باید هر شش ماه تغییر کند.
  3. درجه A گازهای خاصی از جمله مونوکسید کربن و دی اکسید کربن را از بین نمی برد. لطفاً اگر شک دارید به کارخانه مراجعه کنید.
  4. نرخ جریان براساس فشار عملیاتی ۷ bar است، برای جریان در فشارهای دیگر از فاکتور تصحیح داده شده در جدول های فوق استفاده می شود.
  5. کلیه فیلترها برای استفاده با روغن های معدنی و مصنوعی مناسب هستند.
  6. نشان گر های فشار در مدل های G20 تا G2620 به صورت استاندارد تعبیه شده اند.
  7. کلیه فیلترها مطابق با دستورالعمل تجهیزات فشار (CE/23/97) هستند.

سفارش دهی میکرو فیلتر های هوای فشرده

شماره کامل مدل فیلتر شامل اندازه و نوع است، به عنوان مثال – مدل فیلتر تصویه عمومی شماره یک G250MX با قابلیت جایگزینی اجزاء است.  مدل M250X. 250 نمایانگر ۲۵۰ متر مکعب در ساعت و X نشانگر عنصر هدف کلی است.

تاو کمپرسور یدک

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.