تله آبگیر میکروپور GWS

هوای فشرده پس از خروج از کمپرسور دارای مقادیری از ذرات، میکرو اورگانیسم ها، روغن و رطوبت است. میکرو پور برای حل این مشکل محصولات میکروپور را که شامل میکروفیلتر، درایر و تله آبگیر میکروپور را به بازار ارائه کرده است.

در این محصول به معرفی و مشخصات فنی تله آبگیر میکروپور پرداخته شده است. تله آبگیر میکروپور جهت از بین بردن حجم عظیمی از روغن و رطوبت موجود در هوای فشرده و گاز های صنعتی طراحی شده است. میکروپور با استفاده از مکانیزم سانترفیوژ یا گریز از مرکز در رطوبت گیر میکروپور در عمل حذف ذرات بخار و رطوبت باعث راندمان بیشتر، افت فشار پایین تر و مصرف انرژی کمتری شده است.

gws - تله آبگیر میکروپور GWS

تله آبگیر میکروپور سری GWS

رطوبت گیر میکروپور سری GWS از سایز ۱/۴  تا ۳ اینچ و تا دبی ۲۲۰۰ متر مکعب با طراحی فوق العاده خود توانسته حجم زیادی از بازار هوای فشرده را به خود اختصاص دهد. با وجود استفاده از تکنولوژی روز و کیفیت بالا قیمت تله آبگیر میکروپور مناسب و مقرون به صرفه می باشد.

نکات مهم در هنگام استفاده از رطوبت گیر میکروپور

استفاده از تله آبگیر توانایی حذف ۱۰۰ درصد ناخالصی های خروجی از کمپرسور را نداشته و به عنوان مکمل در کنار سایر اجزاء ماننده سیستم فیلتراسیون و درایر انجام وظیفه می کند.

در هنگام نصب تله آبگیر میکروپور به هیچ عنوان به اتودرین یا شیر تخلیه اتومات ضربه وارد نشود.

لازم به ذکر است که پوسته رطوبت گیر صنعتی میکروپور هم از داخل و هم از خارج توسط یک لایه رنگ اپوکسی ضد خوردگی پوشانده شده است.

مدل ها و مشخصات فنی تله آبگیر صنعتی سری GWS

gws table - تله آبگیر میکروپور GWS

بخش فروشگاه تله آبگیر میکروپور

تله آبگیر میکروپور در دو سری رزوه ای با نام GWS و فلنجی با نام FWS در سایز ها و ظرفیت های مختلف قابل ارائه به مشتریان عزیز می باشد.

در معرفی این محصول سعی شد راهنمایی ها و اطلاعات مربوطه مورد بررسی قرار گیرد در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر از قسمت تماس با ما ارتباط برقرار نمایید.

از این قسمت برای استعلام قیمت و خرید آنلاین تله آبگیر های میکرو پور کلیک نمایید.

تاو کمپرسور یدک

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.