معرفی فیلتر هوای مختص کمپرسور های هوا

فیلتر هوا مختص کمپرسورهای هوا

فیلتر هوا میکروپور اولین پوشش محافظتی در کمپرسورهای هوا می باشند. این نوع از فیلترها تأثیر بسزایی در عمر مفید کمپرسور، روان کننده، جداکننده هوا از روغن و فیلترهای روغن دارند. همچنین بالاترین راندمان را در میان انواع فیلترهای مکنده موجود در بازار دارا می باشد. این نوع فیلترها عملکرد بهتری نسبت به محصولات رقیب خود دارد. همچنین ارزش بیشتری را برای مشتریان خود قائل می باشد.

سیستم میکرو گلس و مینی پلیت فیلتر

فیلتر هوا میکرو گلس و مینی پلیت با بازدهی ۹۹/۹۹% سریعتر از فیلترهای سلولزی عمل می کنند. همچنین این نوع از فیلترهای هوا با ارائه عملکردی بهتر، اجازه ی عبور آلاینده های کمتری از رسانه ها را می دهند. گفتنی است رسانه نانو میکروپور موجود در فیلتر تا ۵ برابر بیشتر از فیلترهای سلولزی رایج در بازار آلاینده‌ها را در خود نگه می‌دارد. به نحوی که آن‌ها را برای یک دوره بلند مدتِ محافظت مهیا می سازد.

air filter 294x300 - معرفی فیلتر هوای مختص کمپرسور های هوا
فیلتر و فرآیند جداسازی

الیاف فیلتر میکروپور میکرو گلس، الیاف بسیار نازُکی در مقیاس نانو می باشند. به طوری که قطر آنها هشتاد برابر کمتر از قطر الیاف سلولزی می باشد. قابلیتی که منجر به بازخورد اولیه بسیار بالا می گردد. به نحوی که فرآیند محافظت از کمپرسور هوا را بهتر از هر فیلتر دیگری در بازار به انجام می رساند. سیستم میکروپور مینی پلیت فضایِ برابر بین هر پلیسه فیلتر را پشتیبانی می نماید. همچنین حالت پلیسه شده “V” را در بازه زمانی استفاده از فیلتر محافظت می نماید. در نتیجه، سطح فیلتر به صورت صد درصدی و به شکل برابر عمل می نماید. و در حالی که افت فشار را به حداقل رسانده، حفاظت مورد انتظار را به اجرا می گذارد.

air filter1 - معرفی فیلتر هوای مختص کمپرسور های هوا
مقایسه الیاف سلولزی با الیاف میکرو گلس با بزرگنمایی ۵۰۰ برابر در یک فضای برابر

air filter2 236x300 - معرفی فیلتر هوای مختص کمپرسور های هوا

در معرفی این محصول سعی شد راهنمایی ها و اطلاعات مربوطه مورد بررسی قرار گیرد در صورت نیاز به راهنمایی های بیشتر ، استعلام قیمت و خرید آنلاین با شماره های ذیل با ما ارتباط برقرار نمایید.

۰۹۳۵۳۲۳۱۱۷۱ – ۰۴۱۳۲۶۷۱۸۹۳

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.